Chirurg naczyniowy Opatów

chirurg naczyniowy opatów

W prowadzonej przeze mnie od kilku lat poradni medycznej pacjenci z Opatowa oraz okolicznych miejscowości mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy chirurga naczyniowego. Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Diagnozuję oraz leczę ostre i przewlekłe choroby żył, nowotwory układu naczyniowego, a także schorzenia zapalne układu krążenia.

Zalety chirurga naczyniowego

  • Ponadto zajmuję się wykrywaniem zmian miażdżycowych w obrębie tętnic szyjnych oraz naczyń krwionośnych usytuowanych w kończynach dolnych.
  • Oferuję również fachową pomoc medyczną osobom, które cierpią na przewlekłe owrzodzenia żylne.
  • Do szczegółowej diagnostyki schorzeń wykorzystuję zaawansowaną technologicznie aparaturę nowej generacji par USG Dopplera pracujący w trybie triplext Color.
  •  Postawienie właściwej diagnozy umożliwia mi wdrożenie skutecznych metod leczenia.

Fachowy chirurg naczyniowy z Opatowa

Koniecznie zgłoś się do poradni, jeśli zauważyłeś u siebie żylaki, pajączki lub też odczuwasz częste mrowienie i drętwienie w kończynach. Jako chirurg naczyniowy udzielam fachowej pomocy medycznej również osobom, które skarżą się na powtarzające się duszności, przewlekły kaszel oraz ból zlokalizowany za mostkiem. Takie objawy zwykle świadczą o zatorze tętnicy płucnej, który jest stanem wymagającym szybkiej interwencji lekarskiej.

W trakcie wizyty przeprowadzam z pacjentem szczegółowy wywiad oraz przeglądam wyniki dotychczasowych badań. W razie wątpliwości zlecam dodatkowe czynności diagnostyczne, do których zalicza się USG Dopplera żył kończyn górnych i dolnych, a także tętnic szyjnych i kręgowych. Jeśli potrzebujesz pomocy wykwalifikowanego lekarza ze specjalizacją chirurg naczyniowy, koniecznie skontaktuj się z moją poradnią.

Artur KućmaDane adresowe:  Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do mnie: 502 68 34 91 C