O mnie

Jestem lekarzem chirurgiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia ukończyłem w roku 1984.

W swojej karierze medycznej miałem zaszczyt pracować w pierwszym polskim Ośrodku Chirurgii Naczyniowej, który założony został przez prof. Stefana Bąka, ucznia nestora światowej chirurgii naczyniowej – prof. Lerichea.

W 1992 roku otworzyłem Prywatną Praktykę w Ostrowcu Świętokrzyskim. W 1994 roku powstała sala zabiegowa. W 2005 roku budynek Przychodni został wyremontowany i spełnia wymogi Unii Europejskiej.

W ramach praktyki przeprowadzam diagnostykę i realizuję zabiegi chirurgiczne na rzecz pacjentów z takich miejscowości jak Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, Starachowice, Sandomierz, Opatów czy Staszów.

Specjalność
Chirurgia
Prywatna praktyka
Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski

Prywatna praktyka

W 1992 roku otworzyłem Prywatną Praktykę w Ostrowcu Świętokrzyskim, w ramach której przeprowadzam diagnostykę i wykonuję zabiegi na rzecz pacjentów z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości takich jak Opatów, Staszów, Starachowice, Sandomierz czy Kielce. W tych czasach na terenie woj. świętokrzyskiego było niewielu lekarzy z doświadczeniem „naczyniowym”. Po paru latach zrezygnowałem z pracy w Krakowie zamieniając ambicje naukowe na praktykę. W 1994 roku w dodatkowwym pomieszczeniu powstała sala zabiegowa. W 2005 roku budynek Przychodni był gruntownie remontowany, aby sprostać zaostrzonym wtedy wymogom Sanepidu.

Operacje

Operuję samodzielnie, a większe zabiegi przeprowadzane są w asyście wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek. Przekroczyłem liczbę 1000 operacji żylaków kończyn dolnych. W mojej pracy dominuje kosmetyka chirurgiczna, diagnostyka ultrasaonograficzna schorzeń naczyniowych /usg triplex dopler color/, Żylaki usuwam po wykonaniu w dniu zabiegu mapowania tj. rysunku wykonanego na nodze bezpośrednio przed zabiegiem w oparciu o badanie usg, zgodnie z aktualnymi standardami w tej dziedzinie.