Chirurg naczyniowy Świętokrzyskie

chirurg naczyniowy

Pacjenci z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości, którzy cierpią na rozmaite schorzenia układu krążenia, mogą skorzystać z usług mojej poradni medycznej. Jestem kompetentnym i doświadczonym chirurgiem naczyniowym, zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń funkcjonowania naczyń krwionośnych i limfatycznych.

Oferuję kompleksową pomoc osobom, które uskarżają się:

  • na skurcze i mrowienie,
  • bóle nóg,
  • na ich puchnięcie, zwłaszcza w okolicach kostek.

Takie symptomy często są pierwszymi objawami rozwijającej się niewydolności żylnej.

Ponadto, jako chirurg naczyniowy, podejmuję się diagnozowania zmian miażdżycowych w tętnicach szyjnych, kręgowych, a także w obrębie żył kończyn górnych i dolnych. Odbywa się to przy użyciu specjalistycznej aparatury, w tym przede wszystkim USG Dopplera. To bezinwazyjne badanie umożliwia wykrywanie rozmaitych patologii funkcjonowania układu krążenia. W zakresie moich kompetencji mieści się również leczenie:

  1. zatoru tętnicy płucnej,
  2. zespołu stopy cukrzycowej,
  3. przewlekłych owrzodzeń żylnych.

Doświadczony chirurg naczyniowy

Przed postawieniem diagnozy przeprowadzam dokładny wywiad z pacjentem. Jako doświadczony chirurg naczyniowy dokonuję także analizy dokumentacji medycznej jego przypadku. Wszystkie te czynności diagnostyczne w połączeniu ze zrealizowanymi badaniami USG pozwalają na wdrożenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego bądź operacyjnego.

Zapraszam do skorzystania z usług mojej poradni, czynnej całotygodniowy w dogodnych dla pacjentów godzinach.

Artur KućmaDane adresowe:  Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do mnie: 502 68 34 91