Chirurg Skarżysko-Kamienna Poradnia

chirurg skarżysko-kamienna
Prowadzona przeze mnie w Ostrowcu Świętokrzyskim poradnia chirurgiczna działa już od kilku lat. Jako wysoko wykwalifikowany chirurg naczyniowy dysponuję rozległą, na bieżąco aktualizowaną wiedzą medyczną oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. W ramach świadczonych usług udzielam profesjonalnych porad dotyczących schorzeń układu krwionośnego. Zajmuję się też diagnostyką i leczeniem tych przypadłości. Ofertę usług medycznych kieruję w szczególności do osób mieszkających w Skarżysku-Kamiennej i okolicach.

Zalety poradni chirurgicznej

  • Moją poradnię wyposażyłem w najwyższej jakości aparaturę medyczną, dzięki której mogę wykonywać specjalistyczne zabiegi chirurgiczne.
  • Biorę na siebie odpowiedzialność za dokładne usunięcie zmian skórnych oraz ich szczegółowe przebadanie pod kątem wykluczania lub wykrywania ewentualnych zmian nowotworowych i oceny stopnia ich złośliwości.
  • Jako chirurg naczyniowy oferuję kompleksową pomoc w leczeniu żylaków oraz innych schorzeń układu krążenia.

Poradnia chirurgiczna Skarżysko-Kamienna

Prowadzona przeze mnie poradnia chirurgiczna czynna jest codziennie w godzinach porannych oraz głównie popołudniowych. Bez problemu wybierzesz najbardziej dogodny dla siebie termin wizyty. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!  

poradnia chirurgiczna skarżysko-kamiennaDane adresowe:  Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do mnie: 502 68 34 91