Chirurg naczyniowy - poradnia Starachowice

chirurg naczyniowy starachowice
Prowadzona przeze mnie w Ostrowcu Świętokrzyskim poradnia chirurgiczna świadczy kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia rozmaitych schorzeń, w tym żylaków, miażdżycy i skórnych zmian nowotworowych. Do skorzystania z mojej fachowej pomocy zapraszam pacjentów ze Starachowic oraz okolicznych miejscowości. Jako chirurg z 25 letnim doświadczeniem oferuję profesjonalne wsparcie medyczne wszystkim osobom, które tego potrzebują.
W zakresie świadczonych usług mieści się kwalifikowanie chorych do planowanych zabiegów chirurgicznych. Zajmuję się także szyciem ran oraz usuwaniem zmian skórnych, m.in. brodawek, tłuszczaków i torbieli, które następnie są poddawane badaniu histopatologicznemu służącemu do wykrycia lub wykluczenia chorób nowotworowych.

Doświadczony Chirurg Naczyniowy

Pacjenci korzystający z usług mojej poradni mogą liczyć również na to, że podejmę się kontynuowania leczenia poszpitalnego. Chorzy mają możliwość skorzystania z profesjonalnej opieki pooperacyjnej. W jej zakresie mieści się m.in. usuwanie szwów, a także regularne zmiany opatrunków. Jako doświadczony chirurg naczyniowy zajmuję się diagnostyką oraz terapią schorzeń układu krążenia kończyn górnych i dolnych. Poradnia chirurgiczna czynna jest codziennie, w dogodnych dla pacjentów godzinach. Na wizytę u mnie można umówić się osobiście lub telefonicznie.

poradnia chirurgiczna starachowiceDane adresowe:  Targowa 21, Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń do mnie: 502 68 34 91